campain
Pttcell KatKat Kampanyası

Pttcell Hesaplı 1GB, Pttcell Hesaplı 5GB, Hesaplı 10GB ve Hesaplı 20GB tarifelerine gelen abonelere özel 3 ay GB’larını 2’ye Katlama imkanı!

  • Pttcell Katkat Kampanyası’ndan faturalı Pttcell Hesaplı 1 GB Tarifesi, Pttcell Hesaplı 5 GB Tarifesi, Pttcell Hesaplı 10 GB Tarifesi, Pttcell Hesaplı 20 GB Tarifesinde bulunan aboneler faydalanabilecektir. Kampanya 3 ay süre ile geçerlidir.
  • Tarife kapsamındaki aboneler, Pttcell KatKat kampanyası koşullarını yerine getirdiklerinde kampanya dahilindeki hediye faydalardan otomatik olarak yararlanabilecektir. Kampanya dahilinde faturalı 1GB,5GB,10GB ve 20GB tarifelerine yeni gelen abonelerimiz 3 ay boyunca Katkat kampanyasından otomatik olarak yararlanabilecek ve 3 ay boyunca tarifesindeki interneti dahil sırasıyla 2 GB, 10 GB, 20 GB ve 40 GB tanımlanacaktır.
  • İlgili tarifelere gelen ve taahhüt şartını yerine getiren abonelerimiz kampanyadan otomatik olarak yararlanacak olup herhangi bir kampanya kayıt şartı talep edilmemektedir.
  • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının akabinde, aboneye SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen onay mesajının gönderildiği gün itibarıyla kampanya kapsamında 3 ay boyunca sunulacak ilgili GB’lar yurt içi hediye data paketinden faydalanılmaya başlanacaktır. Kampanya katılım şartlarını yerine getiren abonelere tanımlanacak hediye GB’lar 30 günlük süreler dahilinde, toplamda üç kere tanımlanacaktır.
  • İlgili kampanyadan her hat yalnızca bir kez faydalanabilecektir.
  • Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ’de saklıdır.