campain
Pttcell Hesaplı Tarifeleri Taahhüt Kampanyası

Kampanyadan faturalı Pttcell Hesaplı Tarifesine 12 Ay Taahhüt sözü veren aboneler faydalanabilecektir. ​​

 • Pttcell Hesaplı Tarifeleri Taahhüt Kampanyası’ndan faturalı Pttcell Hesaplı 1 GB Tarifesi, Pttcell Hesaplı 5 GB Tarifesi, Pttcell Hesaplı 10 GB Tarifesi, Pttcell Hesaplı 20 GB Tarifesi ve Pttcell Hesaplı 30 GB Tarifesinde bulunan aboneler faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayarak ilgili tarifelere başarıyla dâhil olan aboneler, ilgili kampanya kapsamında, SMS ya da müşteri hizmetleri yoluyla 12 fatura dönemi boyunca Pttcell faturalı tarifelerinde kalma taahhüdünde bulunabilecektir.
 • Pttcell Hesaplı 1 GB Tarifesine gelerek belirtilen kanallar aracılığıyla taahhütte bulunan abonelere kampanya kapsamında tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden vergiler dâhil 100 TL indirim hakkı sunulacaktır.
 • Pttcell Hesaplı 5 GB Tarifesi ve Pttcell Hesaplı 10 GB Tarifesine gelerek belirtilen kanallar aracılığıyla taahhütte bulunan abonelere kampanya kapsamında tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden vergiler dâhil 120 TL indirim hakkı sunulacaktır.
 • Pttcell Hesaplı 20 GB Tarifesi ve Pttcell Hesaplı 30 GB Tarifesine gelerek belirtilen kanallar aracılığıyla taahhütte bulunan abonelere kampanya kapsamında tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden vergiler dâhil 150 TL indirim hakkı sunulacaktır.
 • Taahhüt kaydının başarı ile tamamlanması akabinde, taahhüt alınan hatta SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen onay mesajının gönderildiği fatura dönemi itibarıyla kampanya kapsamında sunulan aylık sabit ücret indiriminden faydalanılmaya başlanacaktır. Taahhüt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Müşteriler taahhüt kapsamında sunulan aylık ücret indiriminden taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle yararlanmaya başlayacak olup, aşağıda belirtilen nedenlerle iptal edilmediği takdirde 12 fatura dönemi boyunca faydalanmaya devam edecektir.
 • Belirtilen tarifelere taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde hattını iptali eden, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Pttcell faturalı tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan diğer Pttcell faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilere geçiş esnasında cayma bedeli yansıtılmayacaktır, ancak söz konusu müşterilerin yeni taahhüt süresi içerisinde, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Pttcell faturalı tarifeler dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan tüm indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • İlgili kampanyadan her hat yalnızca bir kez faydalanabilecektir.
 • Taahhüt süresinin sona ermesinin ardından, abonenin yeniden taahhüt vermemesi durumunda, ilgili hatta tanımlı başka bir paket ya da fayda yoksa tarifenin güncel aylık sabit ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ’de saklıdır.