campain
Erişilebilir Yaşam Mobil Teklifler

%25 ek fayda ve %25 indirim kampanyası engelliler, harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları ile gazileri kapsamaktadır.

  • Faturasız %25 ek fayda ve Faturalı %25 indirim kampanyası engelliler, harp ve vazife şehitlerinin eş ve çocukları ile gazileri kapsamaktadır. Müşterilerimizin ilgili durumlarını gösterir rapor veya kimlik ile başvurmaları ve engelli, gazi veya şehit yakını olma bilgisinin bu hizmetin sunumu kapsamında işlenmesine dair açık rızalarını iletmesi halinde geçerlidir.
  • Faturasız müşterilerimiz için; Kampanya kapsamında müşterilerimize tüm bireysel ön ödemeli tarife, abonelik paketi ve kampanyalarda dakika & sms & internet içeriğinin 25%'i ek fayda olarak sunulacaktır.
  • Faturalı müşterilerimiz için ise; tüm bireysel faturalı tarife, abonelik paketi ve kampanyalarda, katma değerli hizmetler hariç olmak üzere, KDV matrahı (KDV hariç tutar) üzerinden 25% oranında indirim uygulanacaktır.
  • Ön ödemeli tarife, abonelik paketi ve kampanyalarda %25 ek faydadan; engelli ve gazi ve yakınlarından sadece bir kişi yararlanabilir. Şehit yakını olma belgesi ile 8 kişiye kadar şehit yakını faydalanabilmektedir.  Abonelik başvurusu tek kullanıcı üzerinden gerçekleştirilecektir. Abonelik başvurusu engelli ve gazi tarafından yapılacaksa, abonelik engelli ve gazi üzerine gerçekleşecektir. Eğer Engelli, Şehit ve Gazinin Yakını abonelik için başvurursa kampanyalardan faydalanabilecek ve abonelik başvuran kişi üzerine gerçekleşecektir.
  • Tekil dijital servis paketleri, cihaz ücretleri, katma değerli hizmetler, devir, sim kart, açsma / kapama (abone isteğiyle hat kapama), yeniden hızlandırma (ihya/borçtan açma), yeni hat, yeni tesis ve numara değişikliği gibi ücretlendirmeler kapsam dışındadır.
  • İndirim veya ek fayda talebi gerçekleştiğinde aboneye SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • %25 ek fayda veya %25 indirim kampanyasından faydalanabilmek için talep edilen evrakların eksiksiz olarak Ptt Mağazalarına teslim edilmesi gerekmektedir.

Talep edilen evraklar nedir?

Mevcut abonelik evraklarına ek olarak

Engelli ve Gaziler için gerekli belgeler;

Engelli/Gazi kimlik kartı/Engelli seyahat kartı veya Sağlık Kurulu Raporu*

Açık Rıza Belgesi

Engellilerin 1. dereceden yakınları için gerekli belgeler;

Engelli kimlik kartı/Engelli seyahat kartı veya Sağlık Kurulu Raporu*

Engelli nüfus cüzdanı veya T.C. Kimlik Kartı

Yakınlığını belgeleyen Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği

Açık Rıza Belgesi

(*%40 iş gücü kaybını belirtir sağlık raporu)

Gazi ve Şehitlerin 1. dereceden yakınları için gerekli belgeler;

Gazi ve Şehit yakını müşteriye ait Emekli Sandığı Serbest Kartı veya SGK Ücretsiz Seyahat Kartı

Gazi nüfus cüzdanı veya T.C. Kimlik Kartı

Yakınlığını belgeleyen Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği

Açık Rıza Belgesi

* Engellilik oranında 40% ve üzeri baz alınmaktadır