Tarifen Yurtdışında Faturalı
Tarifen Yurtdışında

Bilgi:

  • 4 Ağustos 2022 itibariyle, Tarifen Yurtdışında Servisi’nin günlük ücreti 79,90 TL olarak güncellenecektir.
  • Tarifen Yurtdışında ile yurt dışında tam 75 ülkede yurt içinde gibi Türkiye'deki tarifenizdeki internet, dakika ve mesajlarınızın tamamını kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz! Vergiler dahil günlük 79,90 TL’ye yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, mesaj ve internetinizi yurt dışında kullanmak için “TARIFEN YURTDISINDA” yazıp 5555’e göndererek servise kayıt olabilirsiniz. Üstelik bir kez kayıt olmanız yeterli! Yurt dışında geçerli ülkelerde kullanım yaptığınızda otomatik devreye girecektir, kullanım yapmadığınız günler için ayrıca ücret ödemezsiniz.

Geçerli Ülkeler:

  • Almanya; Amerika Birleşik Devletleri; Antigua&Barbuda; Arnavutluk; Avustralya; Avusturya; Azerbaycan; Bahreyn; Bangladeş; Belçika; Birleşik Arap Emirlikleri; Bosna Hersek; Bulgaristan; Çek Cumhuriyeti; Çin; Danimarka; Endonezya; Ermenistan; Estonya; Filistin; Finlandiya; Fransa; Guatemala; Gürcistan; Hırvatistan; Hollanda; Hong Kong; Irak; Birleşik Krallık (İskoçya, Galler, İngiltere, Kuzey İrlanda); İran; İrlanda; İspanya; İsrail; İsveç; İsviçre; İtalya; İzlanda; Jersey; Kanada; Karadağ; Katar; KKTC; Kazakistan; Kongo Cumhuriyeti; Kuveyt; Letonya; Litvanya; Lüksemburg; Macaristan; Makao; Makedonya; Malezya; Malta; Meksika; Mısır; Moldova; Montserrat; Myanmar; Norveç; Pakistan; Polonya; Portekiz; Romanya; Rusya; San Marino; Sırbistan; Singapur; Slovakya; Slovenya; Suudi Arabistan; Tayland; Ukrayna; Uruguay; Yeni Zelanda; Yunanistan

Detay:

  • Servise kayıt olmanız durumunda, Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, SMS ve interneti yurt dışında 75 ülkede otomatik olarak günlük vergiler dahil 79,90 TL'ye kullanabilirsiniz.
  • Yurt içi tarifenizdeki kotanızı kampanyaya kayıtlı iken yurt dışında aştığınız durumda, 91,79Kr/Dk, 91,79Kr/MB, 91,79Kr/SMS üzerinden ücretlendirilirsiniz.