ArayanıBil Servisi
ArayanıBil Servisi

Telefonunuz kapalıyken ya da telefonunuz açık olduğu halde aranmak istemediğinizde, sizi kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını ArayanıBil servisi sayesinde telefonunuza gelecek kısa bir mesajla ögrenebilirsiniz.

Telefonunuz kapalıyken ya da telefonunuz açık olduğu halde aranmak istemediğinizde, sizi kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını ArayanıBil servisi sayesinde telefonunuza gelecek kısa bir mesajla ögrenebilirsiniz.

ArayanıBil ve ŞimdiAra servislerimiz tek bir servis olarak sunulmaktadır. Servisimizi aylık vergiler dahil sadece 9 TL karşılığında kullanabilirsiniz.

Ayrıca ArayanıBil servisiniz aktif iken ulaşılamadığınız durumda sizi arayan aboneler size sesli mesaj bırakabilirler. Bırakılan sesli mesajları 888’i ücretsiz arayarak dinleyebilirsiniz.
ArayanıBil Sesli Mesaj Merkezi'ne sesli mesaj bırakılması esnasında aboneler (mesaj bırakan) bulundukları tarifenin şebeke içi arama ücreti ile ücretlendirilirler. Ek olarak 1,80 TL hizmet bedeli yansır.

9 TL
Aylık

Ulaşılamayan Durumlar İçin ArayanıBil

Telefonunuz kapalıyken ya da ulaşılamaz durumdayken devreye giren Ulaşılamayan Durumlar İçin ArayanıBil Servisi, telefonunuzu açar açmaz kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını bir SMS’le size bildirir.

Her Durum İçin ArayanıBil

Telefonunuz açık olduğu halde rahatsız edilmek istemediğiniz durumlar için Her Durum İçin ArayanıBil Servisi’ni kullanabilirsiniz. Her Durum için ArayanıBil Servisi ile telefonunuz açık olsa dahi çağrı almazsınız; sizi arayanlar “ulaşılamıyor” anonsunu dinlerler. O sırada size gelen çağrılar sisteme yönlenir ve ArayanıBil Servisi’nden o anda sizi kimin aradığı telefonunuza kısa mesaj olarak gelir.

Detaylar

ArayanıBil Servisi’ni ulaşılamayan durumlarda aktif etmek için “ACIK” yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.

ArayanıBil Servisi’ni her durum için aktifleştirmek için “ACIK” yazıp 5555’e gönderdikten sonra aşağıdaki tuşlamayı yapabilirsiniz:
**21*05559477070# Gönder

ArayanıBil Sesli Mesaj Merkezi'ne sesli mesaj bırakılması esnasında aboneler bulundukları tarifenin şebeke içi arama ücreti ile ücretlendirilirler.

Numara değişikliği yapıldığı durumlarda ArayanıBil servis aboneliği sonlanacaktır. Numara değişikliği yapan abonelerimizin servisten yararlanabilmesi için servise tekrar abone olmaları gerekmektedir. Yeni abonelik ile birlikte ücretlendirme başlayacaktır.

ArayanıBil Servisi’ni ulaşılamayan durumlarda iptal etmek için “ARAYANIBIL IPTAL” yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.

ArayanıBil Servisi’ni her durum için iptal etmek için “ARAYANIBIL IPTAL” yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.