campain
Pttcell Hoş Geldin Sosyal Medya Kampanyası

Pttcell Faturalıya yeni gelen abonelere sosyal medyada geçerli 3 ay boyunca 15GB toplam 45GB hediye!

  • Pttcell Hoş Geldin Sosyal Medya Kampanyası’ndan faturalı Pttcell Kolay 5 GB Tarifesi, Pttcell Kolay 10 GB Tarifesi, Pttcell Kolay 20 GB Tarifesi ve Pttcell Kolay 30 GB Tarifesinde taahhütlü olarak bulunan aboneler faydalanabilecektir.
  • Belirtilen koşulları sağlayarak ilgili tarifelere başarıyla dâhil olan abonelere, ilgili kampanyaya SMS ya da müşteri hizmetleri yoluyla başvurmasının akabinde 3 ay boyunca sosyal medyada geçerli 15 GB, toplamda 45 GB yurt içi ek data faydası tanımlanacaktır.
  • Kampanyanın geçerli olduğu sosyal medya platformları: İnstagram, Facebook, Twitter ve Youtube ‘dur.
  • Tarife kapsamındaki abonelerin, Pttcell Faturalıya Hoş Geldin Kampanyasına katılım hakkı bulunmaktadır. Kampanya koşullarını yerine getirdiklerinde kampanya dahilindeki hediye faydalardan yararlanabilecektir. İlk üç ay boyunca 15 GB hediye internet paketinden yararlanmak için “PTTCELL HOSGELDIN SM” yazarak 1788’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya kaydının başarı ile tamamlanmasının akabinde, aboneye SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacaktır. Bahsedilen onay mesajının gönderildiği gün itibarıyla kampanya kapsamında 3 ay boyunca sunulacak 15 GB yurt içi hediye data paketinden faydalanılmaya başlanacaktır. Kampanya katılım şartlarını yerine getiren abonelere tanımlanacak yurt içi 15 GB hediye data paketi 30 günlük süreler dahilinde, toplamda üç kere tanımlanacaktır. Kampanyaya katılım işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • İlgili kampanyadan her hat yalnızca bir kez faydalanabilecektir. Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ’de saklıdır.